19 królików z laboratorium – czy dostaną szanse na życie?

Zwierzęta po doświadczeniach czekają na adopcje albo śmierć. Część z Was pewnie myśli, że to nasza tania zagrywka marketingowa, ale niestety – taka jest prawda. Laboratoria to nie schroniska, nie trzymają zwierząt, które nie są im już potrzebne. Ostatnią szansą dla tych zwierząt jest znalezienie im domów i tu laboratoria proszą nas o pomoc.

Tak jest i tym razem – dostaliśmy informację o 19 królikach – samcach i samicach w wieku 6-9 miesięcy🐰🐰 Zwierzęta są zdrowe, po doświadczeniach, które nie mają wpływu na ich stan zdrowia. Mamy w tym momencie prawie 200 zwierząt w domach tymczasowych 😵, ale nie odmawiamy pomocy. Spróbujemy je uratować, tym bardziej że króliki, które odbieramy z laboratoriów to przeurocze istoty. Ratunkiem dla tych cudnych uszaków są tylko i wyłącznie nowe domy, o które apelujemy! Pomożecie nam je znaleźć?

Czasu mamy mało, ale liczymy na to, że chociaż kilka z nich uda się uratować… Króliki zaszczepimy i wykastrujemy. Jeśli nie możesz adoptować, to może chociaż dorzucisz się na weterynarza i karmę dla królisiów?

🙏 Dziękujemy w ich imieniu ❤https://zrzutka.pl/hu3htu

Króliki są rasy nowozelandzki biały, sporych rozmiarów (ok. 4kg) – nie zmieszczą się w normalnej klatce, więc szukają domów, gdzie zamieszkają w kojcu lub na wolnym wybiegu. Są to zwierzęta stadne, więc docelowo powinny mieć towarzysza swojego gatunku 🙂 Króliki są w Warszawie, ale szukamy domów na terenie całej Polski – pomagamy w szukaniu transportów. Bardzo prosimy – pomóżcie nam w znalezieniu domów dla tych pięknych uszaków 🙏 Zasługują na lepszy los… Jeśli nie możesz adoptować, a jesteś z Warszawy – zostań domem tymczasowym! Dzięki temu mamy jak ratować te zwierzęta, a Ty zyskujesz super towarzysza 🐰

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: