Aktualności

ZOOZONE.PL dla Lab Rescue!

 Czy pomaganie Lab Rescue jest trudne? Absolutnie nie! Czy kupując produkty potrzebne Twojemu zwierzakowi możesz nas wesprzeć, nie wydając przy tym ani grosza? Totalnie tak!!  Wystarczy, że do końca maja zrobisz zakupy na www.zoozone.pl, podczas zamawiania wpiszesz kod LABRESCUE i klikniesz serduszko  Wartość kodu rabatowego trafi do nas i zostanie przeznaczona naCzytaj dalej „ZOOZONE.PL dla Lab Rescue!”

Uratowane przed śmiercią dostają szansę na domy. Drugie życie zwierząt laboratoryjnych

24 kwietnia ustanowiony został Światowym Dniem Zwierząt Laboratoryjnych. Każdego roku w UE miliony zwierząt wykorzystuje się w badaniach, a potem uśmierca. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, co dzieje się z nimi za ścianami tych instytucji i po skończonych doświadczeniach. Jest jednak w Polsce fundacja, która ratuje zdrowe zwierzętaCzytaj dalej „Uratowane przed śmiercią dostają szansę na domy. Drugie życie zwierząt laboratoryjnych”

Zrzutka dla Labików!

W ciągu 5 lat działalności udało nam się uratować ponad 3 tysiące zwierząt! Każdego miesiąca odbieramy kilkadziesiąt zwierzaków – szczurów, świnek morskich, królików i myszy. Utrzymanie ich w domach tymczasowych (karma, ściółka) to często spore wydatki, do których dochodzą wizyty u weterynarza, kastracje, szczepienia, zabiegi. Zbiórka ta ma na celu wsparcieCzytaj dalej „Zrzutka dla Labików!”

Cudowny Świnek szuka domu na Śląsku

Poszukamy osób ze śląska, które dałyby dom naszemu Świnkowi  Oto nasz mały wojownik – czteromiesięczny zdrowy świnek, który szuka cudownego domu i towarzysza na całe życie.  Prosiaczek musi trafić do  domu, który znajduje się na terenie Śląska.  Piszcie do nas na facebooku (prywatna wiadomość) w sprawie adopcji i przekazujcie post dalej 

Myszki do adocji

Myszki do adopcji Kochani! Cudowne myszki czekają na swoich kochających ludzi Obecnie przebywają w domu tymczasowym. Są to dwa samce albinosy oraz samice: 23 albinoski, 4 brązowe i 6 czarnych. Pomagamy w znalezieniu transportu – miejsce zamieszkania nie jest ograniczeniem Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o wysłanie wiadomości prywatnej do naszejCzytaj dalej „Myszki do adocji”

Jak wyglądają pierwsze dni szczurów w nowym domu? Odpowiadamy na pytania!

Dzisiaj chcielibyśmy odpowiedzieć na najczęstsze pytania odnośnie pierwszych dni po adopcji oraz oswajania szczurów. Zwierzęta z laboratorium nie zawsze są oswojone, zależne jest to od wielu czynników, w tym od tego, jak długo były w domu tymczasowym u wolontariuszy naszej Fundacji. Dom tymczasowy bądź wolontariusz/ka, którzy kontaktowali się z WamiCzytaj dalej „Jak wyglądają pierwsze dni szczurów w nowym domu? Odpowiadamy na pytania!”

Jakie błędy popełniają opiekunowie świnek morskich? – grafika

Dzisiaj mamy dla Was moc atrakcji Tym razem (nareszcie!) chcemy poświęcić uwagę świnkom morskim Dzięki cudownej Gaben Pigeon Sygowska i jej rysunkom, udało nam się stworzyć naszą pierwszą autorską grafikę o błędach popełnianych przez opiekunów kawii domowych Jak Wam się podoba? Chcielibyście więcej takich grafik? Dodatkowo na naszym Instagramie @lab_rescue_adopcjeCzytaj dalej „Jakie błędy popełniają opiekunowie świnek morskich? – grafika”

Wczytywanie…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.


Chcesz być na bieżąco?

Fundacja Lab Rescue – Adopcje Zwierząt Laboratoryjnych

Nr KRS: 0000855434
Nr konta: 04 1600 1462 1892 8633 4000 0001
NIP: 5213905199 REGON: 38683545800000

Adres: ul. Puławska 158/164 /7
02-670 Warszawa

Skontaktuj się