Jak możesz pomóc

1. WESPRZYJ NAS MATERIALNIE
Wszystkie zwierzęta z laboratorium trafiają najpierw do naszych domów tymczasowych, gdzie spędzają kilka tygodni na kwarantannie i oswajaniu się z nową rzeczywistością. Każdego miesiąca do naszych domów tymczasowych trafia bardzo dużo zwierząt, utrzymanie ich wymaga sporej ilości karmy, siana, ściółki itp. Jeśli nie możesz adoptować – wesprzyj labiki potrzebnymi produktami!

  • Zrób dla nas zakupy w internetowym sklepie zoologicznym, który nas wspiera! Dzięki naszej współpracy nie płacisz za wysyłkę i możesz w wygodny i szybki sposób napełnić brzuszki uratowanych labików 🙂
   SKLEP GRYZOŃ.JE
  • Chcesz nam coś wysłać? Napisz do nas na Facebooku lub na mail: lab.rescue.adopcje@gmail.com, a przekażemy Ci wszystkie potrzebne szczegóły 🙂

 


WESPRZYJ NAS FINANSOWO
Każdego miesiąca przez nasze domy tymczasowe przewija się nawet ok. 100-200 zwierzaków. Utrzymanie ich oraz koszty kastracji, szczepień i ewentualnych zabiegów weterynaryjnych to spore wydatki. Do tego dochodzą także koszty funkcjonowania fundacji (benzyna, wynajęcie garażu, działania promocyjne). Możemy ratować zwierzęta tylko dzięki wsparciu naszych darczyńców!

  • Wpłać darowiznę na naszą  >>ZRZUTKĘ<<  lub dokonaj wpłaty na konto:

   Fundacja Lab Rescue – Adopcje Zwierząt Laboratoryjnych
   04 1600 1462 1892 8633 4000 0001
   W tytule najlepiej wpisać „Darowizna na działalność fundacji”

  • Zainstaluj wtyczkę Fanimani i pomagaj nam za darmo podczas zakupów online. Nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl. Ty nic nie dopłacasz! Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.
  • Podaruj nam 1,5% podatku. Odpis z 1,5% podatku to jedna z możliwości wspierania naszej organizacji, dzięki której możemy działać dalej.

   KRS 1,5%: 0000507234
   Cel szczegółowy: 81642
    ZOSTAŃ DOMEM TYMCZASOWYM
Po odbiorze z laboratorium zwierzaki trafiają najpierw do domów tymczasowych, czyli domów wolontariuszy, którzy biorą je pod swój dach na czas od kilku tygodni do kilku miesięcy (do ustalenia). Jeśli nie możesz mieć na stałe zwierzaka, to świetna okazja, aby zostać jego tymczasowym opiekunem i zarazem uratować jego życie. Bez domów tymczasowych nie możemy odbierać zwierzaków z laboratoriów.Domom tymczasowym zapewniamy wszystko, co potrzebne – wiedzę merytoryczną, klatki, karmę itp. Szukamy domów tymczasowych na terenie Warszawy.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

 

 


UDOSTĘPNIAJ NASZE POSTY, POWIEDZ O NAS ZNAJOMYM
Tylko dzięki Waszej pomocy w rozpowszechnianiu informacji o adopcjach z laboratoriów udaje nam się znajdywać domy dla labików. Każda adopcja to kolejne zwierzę uratowane przed śmiercią!
Twój post czy udostępnienie może dotrzeć do kogoś, kto przygarnie zwierzaka lub wesprze naszą fundację! Pomaganie nigdy nie było łatwiejsze!
Masz zwierzaka adoptowanego z Lab Rescue? Wrzuć od czasu do czasu na FB lub IG jego zdjęcie, czy filmik i oznacz naszą fundację! Zasypmy labikami media społecznościowe! <3

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

WYDRUKUJ NASZE ULOTKI LUB PLAKAT I POWIEŚ W PRACY/SZKOLE/LECZNICY WETERYNARYJNEJ

 DZIAŁAJ DLA LAB RESCUE
Jeśli podobają Ci się działania naszej Fundacji, możesz w bardzo prosty i skuteczny sposób wspomóc ratowane przez nas zwierzęta. Do tej pory znaleźliśmy domy dla prawie 5 tys. zwierząt, ale wciąż jest jeszcze dużo do zrobienia! Działaj dla Lab Rescue! Zorganizuj zbiórkę w pracy lub szkole, warsztaty lub wspólne działania dla zwierząt!
Dowiedz się jak

 

 

 

 POMÓŻ W TRANSPORTACH

Nasze domy tymczasowe znajdują się głównie w Warszawie, a adoptujący na zwierzaki czekają na terenie całej Polski a nawet i za granicą 🙂 Potrzebujemy pomocy w przewożeniu ich do nowych domów! Jeśli jedziesz z Warszawy do innego miasta i możesz zabrać bezpiecznie zapakowanego pasażera – sprawdź na naszym Facebooku, czy nie szukamy na tej trasie transportu – co tydzień wrzucamy post na ten temat 🙂 Jeśli stale jeździsz na jakiejś trasie – napisz do nas maila: lab.rescue.adopcje@gmail.com
Jeśli mieszkasz w Warszawie, masz samochód i możesz pomóc nam z regularnym rozwożeniem rzeczy i zwierzaków na terenie Warszawy – dołącz do grona naszych samochodowych wolontariuszy! 🙂 ANKIETA NA WOLONTARIAT

 

 


DOŁĄCZ DO BAZARKU
Bazarek prowadzony jest przez wspaniałe osoby na Facebooku. Całkowity koszt wylicytowanych przedmiotów przekazywany jest na utrzymanie zwierzaków pod opieką Lab Rescue. Zajrzyj koniecznie na Bazarek, znajdziesz tam książki, zabawki, biżuterię, kosmetyki, ciuchy i wiele, wiele więcej. Dołącz do licytacji i nie daj się przebić! 😉 Jeśli masz w domu rzeczy, których nie używasz, a są one w dobrym stanie, możesz wystawić je na licytację! Podaruj im drugie życie, wspierając tym samym bazarek i labiki.

DOŁĄCZ DO BAZARKU!