Przekaż 1,5% podatku na Lab Rescue

 
🟠 Jak przekazać 1,5% podatku na Lab Rescue?

Nasza Fundacja uratowała już ponad 5 tysięcy zwierząt laboratoryjnych, znajdując im nowe domy. Chcesz nas wesprzeć? Przekaż 1,5% podatku na Lab Rescue i pomóż nam odmienić los tysięcy czworonogów! Wystarczy, że podasz nr KRS 0000507234 i cel szczegółowy 81642. Dowiedz się, jak to działa i na co idą Twoje pieniądze!
 
🟠 Dlaczego warto przekazać 1,5% podatku na zwierzęta?

W zeznaniu podatkowym możesz zadecydować o tym, co stanie się z niewielkim procentem Twojego podatku. Jeśli nie wskażesz żadnej organizacji pożytku publicznego, kwota ta trafi do Skarbu Państwa. Możesz jednak przekazać 1,5 procent podatku na organizację, taką jak Lab Rescue, aby pomóc zwierzętom.
 
To właśnie dzięki takim osobom jak Ty, możemy odbierać z laboratoriów gryzonie i króliki, które w innym przypadku po doświadczeniach zostałyby uśmiercone! Jesteśmy jedyną w Polsce organizacją, która ratuje zwierzęta laboratoryjne. Twoje 1,5% pomoże nam pokryć koszty żywienia i leczenia zwierząt, a także zakupu niezbędnych dla nich akcesoriów. Środki te przeznaczymy też na dalszy rozwój i promocję naszej organizacji.
 
🟠 Jak przekazać 1,5% podatku na Fundację Lab Rescue?

Nasza organizacja nie ma jeszcze statusu OPP, więc korzysta z pośrednictwa Fundacji FaniMani. Oznacza to tyle, że oprócz numeru KRS w zeznaniu trzeba wskazać cel szczegółowy. Jest to bardzo ważne, gdyż dzięki temu Twoje pieniądze wpłyną na konto naszej Fundacji.
 
Jak najprościej to zrobić? Wystarczy, że klikniesz tutaj, aby rozliczyć swój podatek w programie PITax. Dzięki temu wszystkie niezbędne dane organizacji zostaną wprowadzone automatycznie. Program poprowadzi Cię krok po kroku przez formularz i w zaledwie kilka minut Twój PIT będzie gotowy!
 
Możesz również skorzystać z serwisu podatki.gov.pl. Kiedy zalogujesz się do tego portalu, Twój PIT będzie już dostępny. Wystarczy tylko edytować dane organizacji. Jeśli chcesz przekazać 1,5% podatku na Fundację Lab Rescue, wpisz numer KRS 0000507234 oraz cel szczegółowy: 81642. Następnie zaakceptuj i wyślij swoje zeznanie podatkowe.

 

Będziemy Ci bardzo wdzięczni za wsparcie naszych działań!