Pomóż nam czynić dobro!

 
Na pokładzie mamy w tym momencie: 77 szczurów, 29 świnek morskich, 6 królików…i jakby tego było mało – odebraliśmy 2 tygodnie temu 65 myszek! Wszystkie te zwierzęta (czyli w sumie 177!) odebraliśmy z laboratoriów, by znaleźć im dobre domy!
 
Pomożesz nam w utrzymaniu tej dużej i wesołej gromady? Bardzo przydadzą nam się teraz trociny, siano, zioła, ściółka lniana/konopna, karma dla myszy i szczurów oraz transportery – wszystkich rozmiarów.
 
Zachęcamy do kupienia im niezbędnych produktów w sklepie Gryzon.je i sprawienia im cudownego prezentu.  W zamówieniu wystarczy wpisać kod: LAB. Automatycznie odliczy się rabat w wysokości 5%. Jako formę dostawy wybierz „dostawa do fundacji Lab Rescue”
 
Zastanawiasz się jak wygląda codzienność w Lab Rescue?
 
🔸Ogrom pracy i organizacji – zwierzęta trzymamy w naszych domach tymczasowych, znajdujemy im domy i przeprowadzamy adopcje. Każda adopcja to praca kilku wolontariuszy, którzy pomagają adoptującym na każdym etapie i edukują na temat odpowiedniej opieki, a potem pomagają zwierzakom w dotarciu do nowych domów. Oprócz tego nasi wolontariusze zarządzają domami tymczasowymi, dzielnie odpisują na wiadomości, prowadzą social media, stronę internetową i dzialania promocyjne, załatwiają sprawy logistyczne i zaopatrzeniowe
 
🔸Wolontariat – wszyscy u nas działają w ramach wolontariatu, w swoim wolnym czasie. Kochamy zwierzęta i poświęcamy wiele, by je ratować! A jest nas już ponad 70 osób!
 
🔸Koniecznie dużo zaopatrzenia – zamówiliśmy ostatnio 81kg trocin, 40kg karmy, 30kg pelletu i kilkanaście kg siana! Czeka nas także zaopatrzenie się w kolejną partię transporterków. Wykonaliśmy też ostatnio sporo kastracji, a także badań króliczych.
 
Jak widzisz są u nas duże liczby wszystkiego. Nie zwalniamy tempa i non stop działamy dla labików! Chcemy się rozwijać i robić jeszcze więcej dobrego.
 
Podobają Ci się nasze działania? Pomożesz nam? Wpłać darowiznę na naszą >>zrzutkę<< lub dokonaj wpłaty na konto:
 
Fundacja Lab Rescue – Adopcje Zwierząt Laboratoryjnych
04 1600 1462 1892 8633 4000 0001
W tytule najlepiej wpisać „Darowizna na działalność fundacji”