Tatuaż, który pomoże ratować zwierzęta

 
Tatuaż, który pomoże ratować zwierzęta? Jeśli Twoja odpowiedź to „Tak, poproszę!” – koniecznie odwiedź naszą grupę na Facebooku: Charytatywny Bazarek dla Podopiecznych Lab Rescue.
 
W ostatniej edycji bazarku do wylicytowania było mnóstwo niesamowitych wzorów i voucherów, z których cały dochód trafia na wsparcie odbieranych przez nas z laboratoriów świnek morskich, szczurów, królików i myszy.
 
Ty zyskujesz wyjątkowy tatuaż, zwierzęta – szansę na lepsze życie!
 

 
Wspiera nas wielu artystów i artystek o baaardzo różnych stylach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Akcja rozrosła się na cały kraj. Poznań, Inowrocław, Wrocław, Katowice, Warszawa, Gdańsk, Kraków, Toruń, Bielsko-Biała, Tarnów, Szczecin, Wałbrzych – w tych miastach możecie po wygranej licytacji odwiedzić studio/artystę i wykorzystać voucher lub zrobić wylicytowaną dziarkę. Jest też nawet usługa usuwania tatuażu!
 
Każdego miesiąca odbieramy od kilkudziesięciu do nawet i 100 zwierząt, które trafiają do naszych domów tymczasowych, gdzie czekają na adopcje. Utrzymanie tylu podopiecznych to duże wyzwanie, dlatego bazarkowe licytacje to ogromne wsparcie dla naszych zwierzaków.
 
Dziękujemy przeogromnie wszystkim tatuatorkom i tatuatorom za Wasze ogromne serca i wsparcie labików. Dziękujemy osobom licytującym, które pomagają nam działać no i przede wszystkim – ogromne ukłony dla dziewczyn, które wytrwale prowadzą Bazarek i bez których nie byłoby tylu pięknych edycji i uratowanych labików
 
Może być rysunkiem przedstawiającym tekst