Uratuj Labika❗️?


Króliki, świnki morskie, szczurki i myszki?????
Wszystkie te przeurocze stworzenia na co dzień wykorzystuje się w badaniach, które podnoszą standardy naszego życia.? Leki, szczepionki, środki spożywcze i chemiczne to elementy naszej codzienności, które potrzebują testów przed wprowadzeniem na rynek???. Wiele z tych badań jest nieinwazyjna, a zwierzaki wychodzą z nich w pełni zdrowe?. Niestety mimo to laboratoria nie przewidują dalszej opieki nad tymi zwierzętami i z braku innych możliwości zostają one uśmiercane☠️?. Nasza fundacja zajmuje się ratowaniem tych maluchów i dawaniem im szansy na drugie życie.
Choć przekazanie labika jego nowemu opiekunowi ?‍♂️ jest etapem finalnym całego procesu ratowania tych zwierząt, to jednocześnie bez niego nie może on się rozpocząć. Każdy potencjalny opiekun, który się do nas zgłasza daje nam szansę, by odebrać z laboratorium kolejnego zwierzaka ?‍♂️??. Dlatego przygarniając labika ratujesz mu życie!⛑ Bez Was czeka ich okrutny los.???
Opieka nad zwierzęciem to wielka radość?‍♀️, satysfakcja i nauka?. W szczególności ze świadomością, że uratowaliśmy mu życie! Nasz mały pupil? uczy nas odpowiedzialności, systematyczności, troski i wrażliwości. Zwierzę z laboratorium ze względu na swoje doświadczenia może być z początku nieufne, lecz gdy nawiążemy z nim więzi i uzyskamy jego zaufanie topi to nasze serca!? I z całego serca też zachęcamy!