Uratuj Labika dzięki adopcji z Lab Rescue

 
Króliki, świnki morskie, szczurki i myszki – wszystkie te przeurocze stworzenia na co dzień wykorzystuje się w badaniach, które podnoszą standardy naszego życia.
 
Leki, szczepionki, środki spożywcze i chemiczne to elementy naszej codzienności, które potrzebują testów przed wprowadzeniem na rynek. Wiele z tych badań jest nieinwazyjna, a zwierzaki wychodzą z nich w pełni zdrowe. Niestety mimo to laboratoria nie przewidują dalszej opieki nad tymi zwierzętami i z braku innych możliwości zostają one uśmiercane. Nasza fundacja zajmuje się ratowaniem tych maluchów i dawaniem im szansy na drugie życie.
 
Jeśli jesteś zainteresowana/y adopcją lub chcesz wiedzieć więcej – napisz do nas na Facebooku lub na maila: adopcje@labrescue.pl.
 
Choć przekazanie labika jego nowemu opiekunowi jest etapem finalnym całego procesu ratowania tych zwierząt, to jednocześnie bez niego nie może on się rozpocząć. Każdy potencjalny opiekun, który się do nas zgłasza daje nam szansę, by odebrać z laboratorium kolejnego zwierzaka. Dlatego przygarniając labika ratujesz mu życie! Bez Was czeka ich okrutny los.
 
Opieka nad zwierzęciem to wielka radość, satysfakcja i nauka. W szczególności ze świadomością, że uratowaliśmy mu życie! Nasz mały pupil uczy nas odpowiedzialności, systematyczności, troski i wrażliwości. Zwierzę z laboratorium ze względu na swoje doświadczenia może być z początku nieufne, lecz gdy nawiążemy z nim więzi i uzyskamy jego zaufanie topi to nasze serca! I z całego serca też zachęcamy!
 
Jeśli nie możecie adoptować królika możecie też wspomóc nas dzięki zrzutce lub sprawdzić inne formy pomocy w zakładce „Jak możesz pomóc?”.