W 2023 r. udało nam się uratować 369 myszy!

 
Dziś chcemy podzielić się z Wami kolejnymi, niesamowitymi osiągnięciami!
 
W minionym roku odebraliśmy z laboratoriów niezwykłą liczbę myszy! To 369 istnień, które miałyby zostać uśmiercone po zakończonych testach, gdyby nie działalność Lab Rescue. Jak zwykle była to trudna i pracochłonna misja, której wypełnienie wymagało zaangażowania i pomocy wielu osób, ale dzięki Wam i naszym niezastąpionym wolontariuszom, podarowaliśmy im drugie życie.
 
Ale to nie wszystko! Z dumą informujemy, że udało się wyadoptować aż 384 myszy (część myszek pochodziło z odbiorów 2022). To 384 szczęśliwe zakończenia, gdzie każda z tych istotek znalazła swoje miejsce – dom pełen ciepła i miłości. W naszych domach tymczasowych na odpowiedzialnych opiekunów wciąż czeka 21 samiczek myszy – zdrowych, w wieku około 6 miesięcy.
 
Moze to Ty staniesz się ich happy endem? Napisz do nas na Facebooku.
 
Największym sukcesem, a zarazem największym wyzwaniem był jednorazowy odbiór 94 myszy.Nie udałoby się to, gdyby nie ogromna mobilizacja i doskonała organizacja mysiej ekipy Lab Rescue! Kochani, Wasze wsparcie i oddanie sprawiły, że nasza praca nabrała niesamowitej dynamiki. Zasuwacie “jak w kołowrotku”, ciężko pracując, aby zapewnić każdej myszce szansę na nowe życie. Dziękujemy!
 
Te niesamowite liczby pokazują, że nasza działalność rozwija się z roku na rok, a społeczność wspierająca Fundację jest z nami na każdym kroku, gotowa pomagać w najtrudniejszych chwilach. Dziękujemy Wam za to!
 
Chcielibyśmy również podkreślić, że bez Waszej pomocy nic z tego nie mogłoby się wydarzyć. Dlatego jeśli podoba Wam się to, co robimy, możecie przyczynić się do kontynuowania misji ratowania myszy laboratoryjnych:
 
🔹Kupując dla nas ściółkę, karmę i akcesoria, pomagacie zapewnić naszym podopiecznym odpowiednie warunki w domach tymczasowych. Zachęcamy do kupienia nam niezbędnych produktów w sklepie Gryzon.je. W zamówieniu wystarczy wpisać kod: LAB. Automatycznie odliczy się rabat w wysokości 5%. Jako formę dostawy wybierz „dostawa do fundacji Lab Rescue”
 
🔹Wpłacając na naszą zrzutkę lub poniższe konto finansujecie wizyty weterynaryjne, zakup niezbędnych artykułów np. klatek i kojców, czy paliwo do transportu potrzebnych rzeczy.
 
Fundacja Lab Rescue – Adopcje Zwierząt Laboratoryjnych
04 1600 1462 1892 8633 4000 0001
W tytule najlepiej wpisać „Darowizna na działalność fundacji”
 
🔹Udostępniając, lajkując i komentując nasze posty pomagacie nam docierać do potencjalnych adoptujących i darczyńców.
 
Razem możemy zdziałać naprawdę wielkie rzeczy!