9 wspaniałych królików szuka domów!

 

Te przesłodkie zwierzaki zostały uratowane przed śmiercią z laboratoriów i aktualnie przebywają w naszych domach tymczasowych, gdzie czekają na nowych opiekunów. 8 samców i 1 samica. Króliki są zdrowe, wykastrowane i szczepione, w wieku od 6 do 9 miesięcy. Są po nieinwazyjnych doświadczeniach, które nie mają wpływu na ich zdrowie. Są bardzo wesołe, towarzyskie, ciekawskie, większość z nich załatwia się do kuwety, więc to pupile wręcz idealne
 
Naszych 9 kandydatów aspiruje do miana najsłodszych królików na świecie, więc wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się znaleźć im nowe domy. Słodziaki czekają zniecierpliwione aż ktoś w końcu podejmie się miziania ich mięciutkiego futerka na pełen etat.
 
Od września udało nam się uratować 24 króliki z laboratoriów – wszystkie zostały wykastrowane i zaszczepione, niektóre wymagały kilku zabiegów pielęgnacyjnych i wizyt u weterynarza. Musieliśmy zakupić także kojce do domów tymczasowych oraz karmę i ściółkę. Koszty, które ponieśliśmy w związku z uratowaniem samych królików to 8536,68 zł! Dlatego jeśli nie możesz adoptować któregoś z uszaków, a nie jest Ci obojętny los tych cudownych zwierząt to prosimy – dorzuć się do spłaty naszych rachunków weterynaryjnych i ratowania kolejnych maluchów.
 
Wpłać darowiznę na naszą  >>zrzutkę<<  lub dokonaj wpłaty na konto:

Fundacja Lab Rescue – Adopcje Zwierząt Laboratoryjnych
04 1600 1462 1892 8633 4000 0001
W tytule najlepiej wpisać „Darowizna na działalność fundacji”

 
Króliki, które szukają domów są rasy nowozelandzki biały i są stosunkowo dużych rozmiarów (ok. 4kg), więc potrzebują kawałka przestrzeni. Takiemu zwierzakowi byłoby zbyt ciasno w typowej klatce, więc poszukujemy domów, które zapewnią im kojec bądź wolny wybieg. Jako, że są to zwierzęta stadne, pełnię szczęścia osiągną tylko w towarzystwie drugiego króliczego partnera, dlatego trzeba pamiętać o tym, że docelowo króliki powinny mieć kompana.
 
Jeśli jesteś zainteresowana/y adopcją lub chcesz wiedzieć więcej – napisz do nas na Facebooku lub na maila: adopcje@labrescue.pl. Króliki przebywają w Warszawie, ale pomagamy w szukaniu transportów do innych miast.
 
Bardzo prosimy o pomoc w udostępnianiu posta, może dzięki temu znajdą się domy dla uszaków!