W 2021 r. uratowałyśmy 126 świnek!

W 2022 roku 126 świnek z laboratoriów doznaje już ciepła kochających domów! ? Dzisiaj kilka zdań poświęconych świnkowemu rozdziałowi naszego końcoworocznego podsumowania ?

 

Wszystkie świnki, które uratowaliśmy pochodziły z laboratoriów gdzie wykorzystywano je do badań ?? Zwierzęta, które odbieramy są po doświadczeniach nieoddziałujących negatywnie na stan ich zdrowia i stąd są one bez przeciwwskazań do adopcji. Mimo to, ponieważ zakres działań laboratoriów nie obejmuje przetrzymywania wykorzystanych zwierząt, zaraz po zakończeniu badań grozi im uśmiercenie. Nasza fundacja odbierając je z ośrodków, daje im szansę na życie ? To być albo nie być dla każdego labika!

 

Liczba zwierzaków, które uratujemy zależy od ilości domów stałych i tymczasowych, które uda nam się znaleźć. Zwierzaki trafiają najpierw do domów tymczasowych, gdzie przechodzą kwarantannę i mają szansę przyzwyczaić się do nowych warunków. To pocieszne i urocze łakomczuchy ??❤ Na początku trochę wystraszone, ale gdy poświęci im się trochę czasu, cierpliwości i uwagi, nawiązują więź ze swoimi opiekunami i pokwikując czekają aż podejdziemy do klatki (szczególnie z pysznym w ręku ?? ).

 

Adoptuj świnkę z laboratorium – ratujesz jej życie, a zyskujesz piękną przyjaźń ❤
? Masz laboświnkę? ? Koniecznie pochwal się nią w komentarzu, może masz jakąś fajną historię? ? Uwielbiamy czytać takie miłe rzeczy, a ludzie przekonują się o tym, że to wspaniałe zwierzaki! ?

 

W imieniu naszych milusich labików chcielibyśmy podziękować Wam za wkład i zaangażowanie w ich ratowanie<3 Ogromne wyrazy wdzięczności dla grona wolontariuszy za nieocenioną pomoc i wielki wkład pracy i energii. Każda pomoc ma znaczenie, dlatego chcielibyśmy podziękować też Wam za przekazywanie darowizn i prezentów dla zwierzaków, pomoc w transportach, udostępnianie naszych postów, prowadzenie dyskusji w komentarzach, branie udziału w konkursach, a także poruszanie tematu naszej fundacji wśród znajomych. Jak widzicie lista jest długa, ale wszystkie te rzeczy składają się na nasz wspólny sukces, zwiększają grono odbiorców i usprawniają nasze działania. Te zaś przekładają się bezpośrednio na liczbę uratowanych zwierząt. Nasze labiki zawdzięczają Wam życie!

 

Dziękujemy za wszystko i mamy nadzieję, że kolejny rok przyniesie nam równie dużą liczbę uratowanych zwierzaków! ??❤️?

 

grafika: Azula Arts