Myszoskoczki szukają domu

Słuchajcie, mamy coś, co Was zaskoczy! My również jeszcze przecieramy oczy, że to się dzieje. Mamy nowy gatunek na pokładzie!Nazwa równie fikuśna, co te energiczne istoty!
 
Do tej pory nie zajmowaliśmy się myszoskoczkami, ale na szczęście wśród naszych wolontariuszy znalazło się kilku miłośników tego gatunku, którzy postanowili wziąć na siebie edukowanie zgłaszających się do nas osób na temat potrzeb tych zwierząt i przeprowadzanie procesów adopcyjnych. Do tego doszły osoby wyposażone w akwaria i gotowe na tymczasowanie maluchów. I tak w niedługim czasie powstała ekipa myszoskoczkowa – z miłości i chęci niesienia bezinteresownej pomocy zwierzętom!
 
W Lab Rescue nie ma rzeczy niemożliwych!
 
Na nasz pokład właśnie trafiły wszystkie myszkoskoczki, które były w potrzebie! Szukamy dla nich dobrych domów! Jeśli jesteś zainteresowany/a adopcją to wypełnij ankietę.
 
A jeśli nie możesz zaadoptować myszoskoczków – wesprzyj nasze działania, abyśmy mogli dalej pomagać zwierzętom. Dowiedz się, jak możesz pomóc.
 
Będziemy musieli uzupełnić zapasy trocin, karmy, sianka oraz odpowiednich dla myszoskoczków transporterków i akcesoriów. Twoja pomoc jest dla nas na wagę złota!
 
Kilka słów o tych 44 przesłodkich istotach:
🔹są to 3-miesięczne samce (13) oraz 2-miesięczne samiczki (31)
🔹wszystkie są zdrowe, bardzo ciekawskie i rozbrykane, oswojone z towarzystwem człowieka
🔹myszoskoczki są jeszcze młodziutkie, trzymane były w laboratorium w grupach, u nas zostaną podzielone w parki i tak będą szły do adopcji.
🔹mamy 1 samiczkę i 1 samczyka, którzy szukają samotnych towarzyszy swojego gatunku, by stworzyć duet. Myszoskoczki to stadne, lecz bardzo terytorialne zwierzęta i powinny być trzymane w parach. Większa liczba osobników może grozić poważnymi, a nawet śmiertelnymi bójkami
🔹lokum odpowiednie dla parki myszoskoczków: akwarium zabezpieczone od góry siatką o wymiarach 80×40, z grubą warstwą trocin i drewnianymi zabawkami
🔹nasi wolontariusze podpowiedzą Ci i doradzą w sprawach opieki nad tymi zwierzętami przed adopcją
🔹skoczki przebywają w naszych domach tymczasowych w Warszawie, ale znalezienie transportu do innych miast to dla nas nie problem!