Pomóż królikowi z laboratorium

Zostało nam mało czasu! Życie 11 królików wisi na włosku. Są zdrowe, ale zakończyły się badania i już nie ma co z nimi zrobić – muszą jak najszybciej opuścić laboratorium, inaczej zostaną uśpione! Chcemy uratować jak najwięcej z nich, bo zasługują na lepsze życie!

Szukamy dla królików:
🔹domów tymczasowych najchętniej w Warszawie i okolicach
🔹domów stałych, które przygarną królika na zawsze – cała Polska!
🔹wirtualnych opiekunów, którzy wesprą utrzymanie i opiekę weterynaryjną uratowanych królików pod opieką Lab Rescue https://zrzutka.pl/9xuehk

🔷 Domy tymczasowe – zapewniamy wszystko, co potrzebne – karmę, ściółkę, kojec oraz pokrywamy wszelkie koszty wizyt u weterynarza. I co ważne – służymy merytorycznym wsparciem! Jesteśmy w stanie przygotować Cię na obecność królika w domu od zera. Jeśli jesteś zainteresowany/a, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Możesz też napisać do nas na Facebooku lub na maila: adopcje@labrescue.pl. UWAGA: Króliki laboratoryjne to duże króliki – ważą ok. 4 kg i nie mieszczą się do zwykłej klatki. Na kojec musisz przeznaczyć ok. 2m2 – weź to pod uwagę!

🔷 Adopcje – króliki, które czekają w laboratorium to 10-miesięczne samce rasy nowozelandzki biały. W naszych domach tymczasowych na adopcję czekają również ok. roczne samice. Wszystkie króliki są zdrowe, ciekawskie i przyjazne. Przebyte doświadczenia nie mają na nie wpływu. Każdy królik w Lab Rescue jest kastrowany i szczepiony. Zachęcamy do adopcji uszaka z laboratorium – miasto nie gra roli, pomagamy z transportem!

🔷 Wirtualny opiekun – wspomóż nas dzięki zrzutce lub dokonaj wpłaty na konto:

Fundacja Lab Rescue – Adopcje Zwierząt Laboratoryjnych
04 1600 1462 1892 8633 4000 0001
W tytule najlepiej wpisać „Darowizna na działalność fundacji”

Sprawdź też inne formy pomocy w zakładce „Jak możesz pomóc?”. Pomóż nam w nagłośnieniu informacji o królikach w potrzebie!